Розлив річки на Львівщині: підтоплено 241 житловий будинок

0
782

Минулої п’ятниці, 3 липня, на Львівщині внаслідок ускладнення погодних умов у вигляді дуже сильних дощів розлилась р. Катинка. Відтак відбулось затоплення територій у населених пунктах Старява, Лопушниця, Катина та пошкодило окремі ділянки доріг місцевого значення в с. Поляна Старосамбірського району.

Про це інформує департамент із цивільного захисту Львівської ОДА, передає “Цинічний Львів”.

Зазначається, що в 4 населених пунктах – Старява, Лопушниця, Катина, Поляна – підтоплено 241 житловий будинок, 241 підвал житлових будинків, 408 присадибних ділянок, 264 господарські споруди, 386 криниць та 13 га сільськогосподарських угідь.

Зруйновано та пошкоджено біля 0,1 км дорожнього одягу і земляного полотна на автодорогах місцевого значення, зруйновано 20 пішохідних переходів (кладок) та 18 містків для переїзду малогабаритних автомобілів через річку до приватних господарств, внаслідок чого відсутній доїзд до 17 житлових будинків (доїзд можливий лише в брід при низькому рівні води).

Загалом унаслідок забруднення криниць та питного водопостачання зазнало погіршення нормальних умов життєдіяльності понад 700 чол. на тривалих час (більш як на 3 доби) в 3-х населених пунктах.