Росія стягує зброю і багатотисячне військо до кордону з Україною, можливе наземне вторгнення

0
4238

На сьогодні на східних кордонах з Україною Росія сконцентрувала понад 80 тисяч військовослужбовців з елітних підрозділів своєї регулярної. Україна має бути готовою до найгіршого розвитку подій.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Це ще не кінцева цифра. Батальйонно-тактичні групи, танкові з‘єднання, ударна авіація, підрозділи ракетної артилерії, десантно-штурмові батальйони, спецпідрозділи ГРУ та МВС РФ. Розгортаються польові шпиталі. Це зовсім не страшилки, а суха констатація факту, – додав Шкіряк.

Він також заявив про достатньо високу можливість наземного вторгнення Росії та чергового акту прямої агресії на Україну.

“Ми маємо бути готові до найгіршого розвитку подій… Сьогодні нам, як і тоді, в 2014-2016-му, необхідне єднання всього народу навколо підтримки української армії, правоохоронців, наших спецслужб”, – написав радник очільника МВС.

Він запевнив, що Збройні сили, Національна гвардія, Національна поліція, Служба безпеки та Держслужба з надзвичайних ситуацій цілковито готові до виконання поставлених задач і в будь-який час дадуть гідну відсіч агресору.

РФ продовжує здійснювати тотальну концентрацію елітних підрозділів регулярної російської армії по всій лінії кордону з…

Geplaatst door Зорян Шкиряк op Woensdag 28 november 2018