Росія готує провокації через, які Білорусі прийдеться вступити у війну з Україною – ГУР

0
560

Російська влада планує підрив житлових будинків у білоруському місті Мозир, щоб втягнути Білорусь у війну проти України.

Про це Головне управління розвідки Міноборони попередило у п’ятницю, 24 червня, пише “Цинічний Львів”.

«За отриманими даними, РФ спробує втягнути Білорусь у військовий конфлікт з Україною за допомогою низки провокацій щодо інфраструктурних об’єктів та цивільного населення. Для цього в місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи. Відомо, що в плани цих груп входить організація серії терактів на території Білорусі», – сказано в повідомленні.

Зокрема, за інформацією української розвідки, російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи.

Українські розвідники повідомили, що до складу цих груп входять кадрові співробітники головного розвідувального управління РФ і найманці приватних військових компаній, які контролюють «кухар Путіна», впливовий російський мільярдер Євгєній Прігожин, а також міністр оборони РФ Сєргєй Шайгу.