Російський репер заступився за сина Порошенка

0
804

Російський репер Face заступився за сина п’ятого президента України Петра Порошенка Михайла, який під час концерту музиканта в Лондоні забрався на сцену.

Як повідомляє “Цинічний Львів” про це репер (справжнє ім’я Іван Дрьомін) розповів у своєму Telegram-каналі. Він заявив, що витягнув глядача на сцену не через те, що він син колишнього глави держави.

“Вісім днів тому я виступав у Лондоні і мені сказали, що був міжнародний скандал із приводу того, що я когось собі на сцену витягнув. Мені абсолютно все одно, чий ти син, чия ти дочка. У гримерці до мене підійшли організатори і сказали, що тут син Порошенка. Я такий: “Гаразд, окей”.

Потім я виходжу на сцену і починаю читати свій реп, і дивлюся, як у першому ряду чувак дуже жорстко місить, і в нього на голові якийсь хедбенд, на якому написано чи то Фейс, то чи Гоша Рубчинський. Чувак дуже жорстко роз***вався і дуже часто, коли я перебуваю на своїх концертах, я можу витягнути когось, якщо бачу, що чувак жорстко місить і дати мікрофон, щоб людина співала”, – розповів Face.

Син Порошенка на концерті репера Фейса

Син Порошенка на концерті репера Фейса

Він зазначив, що не спілкувався з хлопцем після виступу і звернувся до ЗМІ із закликом не “труїти пацана”.

“Я крикнув “Росіяни в Лондоні” – ця людина нічого не кричала, крім моєї пісні… Пацан красавчик, тому що слухає Фейса”, – додав репер.