“Російськомовні серіали – це на благо як індустрії, так і економіки” – міністр культури Ткаченко шокував скандальною заявою

0
969

Новопризначений міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що в Україні потрібно виробляти російськомовні серіали – це сприятиме розвитку української індустрії та економіки.

Як передає “Цинічний Львів” таку заяву міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко Ткаченко зробив в ефірі «Мокрик по живому» на hromadske.

Спочатку він пояснив важливість великої кількості серіалів.

«Виробництво великої кількості серіалів – це питання економіки для каналів, а Державне агентство України з питань кіно практично жодної копійки не вклало у виробництво українськомовних серіалів», – сказав Ткаченко.

А потім заявив, що російськомовні серіали – це «на благо як індустрії, так і економіки».

«До російської мови долучається економіка, пов’язана з можливостями продажу цих (російськомовних – ред.) серіалів Росії… Для мене в цьому дискурсі важливе інше: якщо продукт виробляється в Україні, українськими авторами, українськими режисерами, українськими акторами і навіть російською мовою – я вважаю, це на благо як індустрії, так і економіки», – розповів український міністр.

Щодо української мови, то на його думку, українською можна просувати українські ідеї та українські наративи.

Нагадаємо, що 4 червня Ткаченка призначили міністром культури України.