Російські війська могли замінувати ЗАЕС: про це свідчить дивна поведінка окупантів

0
224

Росія займається ще й ядерним тероризмом. Окупанти захопили найбільшу в Європі Запорізьку АЕС.

Про це повідомляє The Insider.

Тепер там невідомо, що відбувається. Та дії ворога на території АЕС, які вдається помічати, викликають занепокоєння.

ЗМІ, посилаючись на джерела, які мають на ЗАЕС, повідомили, що росіяни, котрі захопили станцію ще в березні, стали підозріло активні на її території. Зокрема, російські військові вантажівки заїжджали на територію АЕС та розвантажували якийсь вантаж.

Колона військових вантажівок нібито прибула на територію АЕС ще 2 серпня. Вони зупинилися між першим і другим енергоблоками. За деякий час частина колони почала заїжджати на територію машинного залу першого енергоблоку через вантажні ворота. Джерела стверджують, що машинний зал замінували.

На території станції можуть перебувати близько 500 російських солдатів та військова техніка. Мовиться про БТРи, зенітні установки та техніку для радіохімічної розвідки. Також російські війська могли замнувати територію навколо станції.

Біля найближчого до АЕС села Водяне ворог розмістив батареї установок “Град”. Міни та боєкомплект російські солдати зберігають дуже близько до енергоблоків, під естакадами. Ба більше, джерела стверджують, що частина боєкомплекту є навіть усередині енергоблоку. При цьому невідомо, чи замінований сам енергоблок чи його просто використовують, щоб зберігати вибухівку.

Захопленням станції міг керувати російський генерал-майор олексій домбровський. Тоді командування передали генерал-майору валерію васильєву. Обстріли, які зафіксували на території АЕС 5 серпня – це інсценована провокація, принаймні так кажуть джерела ЗМІ. Співробітник одного з блоків розповів, що внаслідок обстрілу знеструмилося резервне харчування по всій станції. На 3 блоці спрацювали 2 системи безпеки та запустилися дизелі, що означає, що система безпеки блоку знеструмилася.