“Родом із бідної сім’ї, батько хворіє”: повідомили деталі про 8-річного хлопчика, якого вбив коронавірус

0
5484

В Івано-Франківській області від коронавірусу помер 8-річний хлопчик. Лікарі кажуть, що в нього були супутні захворювання, а до лікарні він надійшов у вкрай важкому стані. В Україні це вже п’ята жертва COVID-19 серед дітей.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на OBOZREVATEL.

Згорів за кілька днів

8-річний школяр Михайло помер увечері 17 жовтня в Коломийській центральній районній лікарні.

“Медична працівниця школи-інтернату сказала нам, що захворів він того ж дня, коли його і привезли до нас, 15 жовтня. Він був хворобливою дитиною, у нього було ожиріння, і хлопчик відставав у розумовому розвитку”, – сказав головний лікар лікарень Петро Лесів.

Сам 8-річний Михайло родом із маленького села Казанів Івано-Франківської області. Він навчався у спеціалізованій школі-інтернаті в селі Печеніжин.

Як розповіла у самому навчальному закладі його директорка Жанна Ковалів, 15 жовтня хлопчик повернувся після вихідних до школи, його оглянув лікар, виміряв температуру, вона була нормальною. Та й сама дитина була веселою і активною. А вже до вечора помітили, що з ним щось не так, він став млявим, і в нього піднялася температура. Тоді викликали швидку і відправили його до лікарні.

“Хлопчик часто хворів, не раз бував у лікарні. У нього є батьки і дві сестри. Поки ще похорону не було”, – уточнила директорка.

Родом із бідної сім’ї, батько хворіє

У самому селі Казанів люди налякані такою звісткою.

“Здавалося, що коронавірус нас не зачепив, начебто немає таких хворих. А тут раз – і відразу смерть дитини. Багато, у кого є діти, перелякані цією новиною. Намагаються менше виходити з дому”, – розповіла одна з місцевих мешканок.

Інші жителі вважають, що якщо в селі хто і хворіє на коронавірус, то інформацію про це не афішує. Частина жителів намагається дотримуватися маскового режиму і соціальної дистанції. Інші – не вірять у вірус.

“Що тут зробиш, людям треба працювати. Хто на заробітках в Європі, а хто на маршрутці їздить і без маски”, – каже місцевий житель.

Про сім’ю Михайла розповідають, що батьки дуже бідні, стоять на обліку в соціальних служб. У Міші є дві сестри, старші за нього, але всі вони теж навчалися в спеціалізованому інтернаті.

“Батько теж із дитинства хворий, у нього щось із легенями, він задихається. І ще цукровий діабет. Він постійно по лікарнях, і все літо там провів. Ненадовго вийде і знову на лікування. Його дружина, мама Михайлика, розривалася між дитиною і чоловіком. І тепер у них таке горе в сім’ї, Михайлика не стало”, – говорить сусідка.

Читайте також: “Зранку жалілась на головний біль”: в школі на уроках померла семирічна дівчинка