Робота за кордоном: українських заробітчан почали масово депортувати з ЄС

0
17035

У ЄС проводять масові депортації українських заробітчан. Влада Німеччини тільки за липень-вересень вислала з країни близько 300 українців.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на OBOZREVATEL

З огляду на введені в ЄС і Німеччини епідеміологічні обмеження, поки громадяни України тимчасово не мають права в’їжджати у ФРН у межах безвізових поїздок із туристичною, приватною або діловою метою. Однак це правило заробітчани намагаються обійти, розповів у коментарі Ubr генеральний директор Gremi Personal Томаш Богдевич.

“Прибувши легально на територію Польщі й відбувши там карантин, деякі намагаються нелегально їхати вже далі – в Німеччину та інші країни ЄС. Для роботи в Німеччині також використовують підроблені трудові договори, румунські та угорські паспорти (зокрема і фальшиві), чеські робітничі візи”, – пояснив Богдевич.

Поліцейські разом із міграційною службою проводять спецоперації в пошуках порушників. Після цього їх депортують назад в Україну.

Найбільш поширена схема шахрайства – це наймання заробітчан на території України представниками дрібних або часто непублічних польських фірм із працевлаштування для роботи в Польщі. У таких випадках людям пропонується нелегальне працевлаштування з кращою зарплатою в Німеччині. Насамперед йдеться про послуги у сфері догляду за людьми та домогосподарством.

Як повідомлялося раніше, дві європейські країни посилять карантин на зимові свята