Різдвяно-новорічні свята: скільки часу відпочиватимуть українці в зимовий період (ПОДРОБИЦІ)

0
696

Новорічні та різдвяні свята традиційно внесуть у календар чимало вихідних. Відпочивати на у святковий період українці будуть 10 днів. Лише один із них потім доведеться відпрацювати.

Про це повідомляє ТСН, передає “Цинічний Львів”.

Святкувати українці почнуть вже 25 грудня – маємо Різдво західного обряду, яке в народі називають католицьким. Свято припадає на п’ятницю. Тому передбачено, що цей день буде неробочим, і українці відпочиватимуть три дні поспіль: 25, 26 і 27 грудня 2020 року.

На Новий рік буде теж довготривалий вікенд. Оскільки цьогоріч 31 грудня припадає на четвер, то цей день буде робочим в Україні і відпочивати почнемо в п’ятницю, 1 січня, яке уряд визначив офіційним вихідним днем.

Загалом святкувати Новий рік-2021 будемо три дні – від 1 до 3 січня. Субота і неділя – це традиційні вихідні, тому на роботу офіційно потрібно буде повертатися в понеділок, 4 січня.

Традиційно вихідними будуть і різдвяні свята від 7 січня – матимемо аж чотири неробочих дні поспіль. Так, Різдво Христове, православне, у 2021 році, яке припадає на четвер, буде вихідним днем, як і п’ятниця, 8 січня.

Але усе ж потім доведеться трохи відпрацювати. Робочий день уряд переніс із 8 січня на суботу, 16 січня.

Зауважимо, що цьогоріч Новий рік і Різдво святкуємо в умовах пандемії, тому потрібно передусім подбати про безпеку.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, стало відомо, якою буде погода в Україні на Новий рік.