Рінат Ахметов купив новий будинок за 200 млн євро(ФОТО)

0
541

Компанія українського мільярдера Ріната Ахметова SCM Holdings Limited купила французький історичний маєток Villa Les Cedres вартістю 200 млн євро. У соцмережах активно обговорюють придбання донецього олігарха.

вілла Villa Les Cedres_3

Що купив Ахметов?

Вілла Les Cedres знаходиться в комуні Сен-Жан-Кап-Ферра на Лазурному Березі Франції. Вона отримала свою назву на честь кедрів (французькою cèdres), які ростуть біля входу. Поблизу головних дверей стоїть бронзова статуя богині війни Афіни.

Віллу побудовали 1830 року. Площа будівлі – 1672,2 кв. м, площа ділянки – понад 14 га.

Від 1904 року маєток належав бельгійському королю Леопольду II, одному з найбагатших монархів того часу завдяки виробництву каучуку, який вирощувався в тому числі в Конго, однієї з колоній Бельгії. 1909 року монарх помер, а його віллу через 11 років продали родині Марнье-Лапостоль, виробникам коньячного лікеру Grand Marnier. 2016 году Grand Marnier Group, разом із віллою, купила компания Campari.

вілла Villa Les Cedres_5

Інтер’єр маєтку надзвичайно розкішний, велика вітальня, французькі антикварні люстри, безліч картин у стилі 19 століття, 14 спалень, величезні каміни з дерева та мармуру.

вілла Villa Les Cedres_6

Крім того, на віллі також є бібліотека з дерев’яною підлогою з 3000 книг про рослини та природу, вартістю до кількох сотень тисяч євро. У тому числі надзвичайно рідкісна ботанічна книга 1640 року.

вілла Villa Les Cedres_9

У вітальні на першому поверсі стіни покриті шовком. Ще одна вітальня у Villa Les Cèdres має антикварну люстру у французькому стилі. У саду 14 000 видів рослин, серед яких багато екзотичних та рідкісних.

вілла Villa Les Cedres_1