Критерії вибору репетитора

0
308

На хвилі масового зниження успішності в школах, введення нових вимог до іспитів виросла особлива потреба в додаткових заняттях. Оптимальне рішення – репетитори. До вибору репетитора потрібно підходити максимально серйозно, адже від методів ведення уроків залежить якість одержуваних знань.

Додаткові уроки: чому краще займатися з репетитором

Головні плюси від занять з репетитором:

  • він завжди орієнтується на рівень знань учня, підтягує його в слабких місцях по предмету, а також враховує швидкість засвоєння отриманого матеріалу;
  • вся увага вчителя концентрується тільки на одному учневі;
  • приватне репетиторство є максимально гнучким варіантом, так як можна обирати зручний графік;
  • репетитор використовує тільки кращі перевірені методики;
  • батькам не доведеться регулярно перевіряти домашнє завдання у дитини, так як цим буде займатися репетитор.

Хороший репетитор не тільки підтягує дитину з певного предмету, але ще і дає йому життєво важливі навички навчання. Він вчить вмінню  ставити цілі і досягати їх.

На що варто звернути увагу при виборі репетитора

Ви зможете підібрати на сайті Репетитори України репетитора англійської мови львів – в першу чергу Ви побачите анкети репетиторів. Там вони описують свої результати, якими методиками володіють, риси характеру, яку освіту отримали. Також можна прочитати відгуки учнів про викладача. Все ж перевірити це до кінця можна тільки при особистому контакті.

Одним з параметрів, на який звертають увагу, є, як не дивно, вік. Молоді фахівці вважаються більш мобільними і енергійними. Серед молодих фахівців багато тих, хто постійно прагне розвиватися, шукає творчі підходи в навчанні. Люди старшого віку менше готові до змін, однак досвід приходить з віком і стажем роботи.

Також потрібно попросити його надати документи, що підтверджують рівень кваліфікації: диплом, сертифікати про проходження курсів. Будуть корисними відгуки від батьків попередніх учнів або з місця роботи.

І звичайно, між репетитором і учнем повинні встановитися довірчі відносини. Зазвичай на перших заняттях діти соромляться. Якщо через місяць бар’єр так і не вийшло подолати, то краще підібрати іншого вчителя. Але при цьому потрібно пам’ятати, що моментального результату від занять не варто чекати. Не потрібно робити раптових висновків. Потрібен час. Якщо дотримуватися такі прості правила, то дитина буде отримувати від занять максимальний результат.