Речник Путіна назвав російськомовних українців «частиною «русского мира»

0
1161
фото УП

Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков під час пресконференції заявив, що Україна нібито є «частиною «русского мира», а, зокрема, «російськомовні мешканці».

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«В Україні живе дуже багато росіян і російськомовних, вони всі відносяться до «русского мира». Культурні зв’язки, історичні, спільне коріння — заперечувати їх було б великою дурістю. Ми знаємо, що така лінія заперечення має місце в Україні, але нам це не подобається», — заявив Пєсков.

Він наголосив, що для російської держави «русский мир», «його захист і розвиток відносин був і залишатиметься пріоритетом».

За словами Пєскова, Росія збирається «просувати ідеї «русского мира» в Україні шляхом «м’якої сили», оскільки «ніколи не використовуються якісь методи, які б суперечили міжнародному праву».

«За міжнародним правом будь-яка держава має можливість здійснювати якісь гуманітарні операції, гуманітарні методи підтримки, заохочувати гуманітарні контакти, контакти між людьми, розповідати про літературу, мистецтво, науку», — додав речник Путіна.