Разумков відчитав нардепів через задоволення фізіологічних потреб у сесійній залі

0
1294

Під час засідання Верховної Ради її голова Дмитро Разумков звернувся до народних депутатів через їхню поведінку у сесійній залі.

“Зала Верховної Ради – це не їдальня. Те саме щодо Iqos (система нагрівання тютюну, яка використовується курцями, як альтернативний спосіб споживання тютюну. – ред.). Я не бачив табличку Iqos-friendly. Також я звертаюся, що в залі Верховної Ради не треба задовольняти будь-які інші фізіологічні потреби. Сподіваюся на розуміння і конструктивну роботу”, – сказав Разумков під час вечірнього пленарного засідання парламенту в четвер, 3 жовтня.

Про це повідомляє Liga.net.

Прохання Разумкова нардепи зустріли сміхом і оплесками. При цьому спікер не уточнив, до кого саме він адресував своє зауваження.

Нагадаємо, вранці 2 жовтня нардеп Кива намагався приховати від журналістів свою переписку, стоячи біля трибуни парламенту. Але представник ЗМІ Всеволод Філімоненко зняв на відео, з ким спілкувався народний обранець – моделлю, яка підписана у Киви в смартфоні як “Юля конкурс краси Одеса”.

Після дзвінка дівчині, як можна побачити на записі, нардеп від ОПЗЖ став активно смикати штани в районі ширінки. Створюється враження, що він пестить свої статеві органи. Потім Кива навіщось підняв штанини й підтягнув шкарпетки.