Раптовою смертю у Польщі помер лікар з України

0
3075

У  Польщі помер медик з Рівненщини Олег Самков. Чоловік працював дитячим отоларингологом (ЛОР). Однак полишив роботу через низьку зарплату й поїхав за кордон.

Про це у соцмережах повідомила його колега, лікарка рівненського центру первинної допомоги «Медичний простір» Вікторія Пашковська, пише “Цинічний Львів”.

Медик влаштуватися лікарем у Польщі він одразу не міг. Треба було «легалізувати» диплом, проходити навчання та складати іспити. На це пішов би цілий рік та чималі кошти. Самков не міг собі цього дозволити, адже йому треба було відразу заробляти гроші. Тому той працював на будівництвах у Швеції та Естонії. Останнім часом чоловік був у Польщі.

Він помер уночі з 26 на 27 листопада. Просто ліг спати, а вранці не прокинувся. Попередня версія смерті – відрив тромбу.

– У нього двоє дітей. Молодша донька пішла до першого класу, старший син чи то в 7-му, чи то у 8-му класі. На жаль, старший син у нього хворий, тому потрібні гроші на лікуванняВижити на нашу зарплату в 5-7 тисяч неможливо, – каже головний лікар дитячої міської лікарні Рівного Микола Надейко.

Родичі померлого поїхали забирати тіло додому для поховання. У соцмережах розгорнулася акція зі збору коштів на транспортування, а за два дні, 29 листопада, дружина Олега Самкова попросила припинити збір коштів, запевнивши, що їх вистачає.

Зараз триває процедура документального оформлення репатріації.