Раптово пішов із життя 24-річний майстер спорту України (ФОТО)

0
1305

На превеликий жаль обірвалося життя молодого спортсмена Борислава Бизу. Хлопцю було тільки 24 роки, він проживав на Одещині. Перш за все Борислав був відомий тим, що на чемпіонатах Європи і світу з каное серед молоді і юніорів завоював 10 медалей, обігнавши в цих вікових категоріях навіть свого титулованого земляка Юрія Чебана.

Про це повідомили в Федерація каное України, пише myukraine.

Останні два тижні лікарі Одеській обласної лікарні боролися за життя спортсмена, але на жаль врятувати його не вдалося.

“Пішов з життя южненський веслувальник, майстер спорту України міжнародного класу Борислав БИЗУ. 7 вересня йому виповнилося лише 24…

Останні два тижні лікарі Одеській обласної лікарні боролися за його життя… 13 листопада у нього діагностували коронавірус, а вже у лікарні – сепсіс.
Борислав БИЗУ – вихованець южненського ФСК «Хімік» (тренер – Едем МУРАДАСІЛОВ). На чемпіонатах Європи і світу серед молоді і юніорів він завоював 10 медалей (3-1-6), обігнавши в цих вікових категоріях навіть свого титулованого земляка Юрія ЧЕБАНА.
Після того, як у нього діагностували системний червоний вовчак (восени 2016-го), він припинив виступи на високому міжнародному рівні.
З того часу Борислав періодично виступав на чемпіонатах України і став працювати тренером – спочатку в ФСК «Хімік», з 2019-го – в южненській ДЮСШ.
Прощання з Бориславом БИЗУ відбудеться в середу, 1 грудня, об 11.00, Южне, вул. Шевченка, 4, під’їзд 7.” – йдеться у дописі.