Радикальні феміністки підпалили кафедральний собор і знімали це на телефон

0
892

Під час маршу на захист абортів радикальні феміністки підклали вогонь під катедру в Мехіко.

Про це повідомляє сайт Credo.

Завдяки мобілізації вірних та швидкій реакції влади стародавній храм не був знищений. Учасницям маршу вдалося підкласти вогонь під двері кафедрального собору Внебовзяття Пресвятої Діви Марії, однак пожежники зуміли загасити полум’я і запобігти пожиренню пожежі всередину храму.

Потім поліція та місцеві віряни утворили кордон довкола храму, щоб ускладнити доступ екстремісткам і не дати понівечити храм. Також католики збиралися по інших храмах Мехіко, щоб і там запобігати можливим підпалам.

На Твіттері висловився у цій справі митрополит Мехіко кардинал Карлос Аґілар Ретес. Він подякував захисникам катедри і висловив спротив щодо застосування насильства у зіткненні різних світоглядів. Побачивши, що пожежу ліквідовано, феміністки подалися на центральну площу міста, де розклали вогнище і скандували проабортні гасла. Одягнені в чорне активістки несли плакати з написами «Це моє тіло!», «Легальні аборти!» і «Бог це жінка!» Вони вимагають легальних абортів, що заборонене у більшості штатів Мексики, а також прав для середовищ ЛГБТ.

Феміністки малювали принизливі графіті на стінах, знищили кілька автобусних зупинок, а також нападали на журналістів та поліцейських.