R-Gol.com – ті, хто приведе вас до перемоги

У цій статті розкажемо, як потрібно вибирати футбольні бутси.

0
231

У моєму дитинстві футбол був зовсім іншим. Ми обирали два дерева для уявних воріт, у нас не було розграфленого поля чи штучного покриття. Той, у кого був м’яч, автоматично ставав капітаном і головним на полі. Нас не зупиняв ні холод, ні дощ, ні злива. Пам’ятаєте? Ми навіть мріяти не могли про воротарські рукавиці чи футбольні бутси. Та все ж уявляли себе як мінімум якимось Роналдо або Зіданом, коли ганяли весь день по полю і забивали голи. Як добре, що пройшов цей час. Знаєте, чому? Бо зараз ми можемо похвалитись тим, що наші діти грають у футбол на справжніх професійних майданчиках, а не як ми, розганяючи багно по уявному полю. Ми можемо екіпірувати їх в найкращу форму, найзручніші бутси. Вони ходять на футбольні гуртки, здобувають свої перші перемоги, чим змушують нас казати на полі: «Це – мій син!» чи «Це – моя дочка». Давно вже зрозуміло, що футбол – це не гра лише для хлопців, дівчата теж не відстають у цьому спорті. Та що вже гріха таїти, футбол – гра для всіх, незалежно від статі і віку. Задумався про те, як обрати для цього спорту бутси чи воротарські рукавиці.

Наприклад, обираючи бутси, дуже важливо розуміти, де ви гратимете у футбол. В інтернет-магазині R-Gol.com є бутси для гри на натуральному мокрому газоні, для штучного покриття, для натурального газону. Це важливо, оскільки існує пряма залежність між кількістю шипів на бутсах і твердістю поверхні. А це в свою чергу допоможе уникнути травмувань.

Зважайте також на те, що при виборі футбольного взуття треба враховувати те, чи ви професійно граєте у футбол, чи є лише аматором. Спорт не любить слабаків, але все ж тих, хто переоцінює свої можливості теж карає. Жаль, якщо невдалий вибір взуття стане причиною того, що ви кинете тренування. Має значення також ширина стопи, висота підйому, індивідуальні особливості вашої ноги. Консультанти  R-Gol.com не залишать вас без докладної інформації про різні види бутсів та допоможуть уникнути негативного першого досвіду.

Нема однозначної думки щодо того, з якого матеріалу повинні бути бутси. Тут кожен футболіст обирає те, у чому відчуває максимальний комфорт. Але є загальні правила: ні в якому разі бутси не повинні тиснути, а матеріал має відтворювати анатомічно кожен ваш рух. Бутси брендів Nike та Adidas, які теж можна купити у R-Gol.com, мають так звану knit-основу, що нагадує шкарпетку. Такі бутси невагомі, одночасно і захищають стопу від механічних ушкоджень, і допомагають відчути поле та м’яч.

Вибір бутсів залежить також від ролі, яку ви виконуєте на матчі. Якщо ви воротар, то вам важлива різкість у стрибках, плавне та безпечне приземлення. Воротарі обирають бутси з посиленою ударною областю. Захисники багато маневрують на полі, ухиляються та обігрують м’яч. Їм важливо берегти суглоб та стопи від розтягнень. Тому вони надають перевагу бутсам з посиленою колодкою або додатковим захистом суглобу. Півзахисники є посередниками між захисниками і форвардами, тому їм важливі зручні устілки та дихаючі матеріали, щоб уникнути набряку ніг. Ну і форварди – стратегічні гравці, «темні конячки» матчу, які і швидше бігають, і швидше реагують на полі, відбирають м’яч і скорочують йому шлях до воріт. Для них бутси повинні мати мінімум додаткових елементів та бути легшими.

Від якісних бутсів залежить і швидкість вашого руху по полю, і безпека при швидких ривках, стрибках та приземленнях, і різкі повороти та зупинки. Не ігноруйте порад професіоналів у цій справі. Довіртесь тим, хто живе цим спортом щоденно і знає про всі новинки серед виробників спортивного взуття.R-Gol.com– права рука вашого тренера, бо так само, як він турбується про ваш захист та комфорт.