Письменники Львівщини підтримали на місцевих виборах “Слугу народу”

0
1610

Львівська обласна організація Національної cпілки письменників України виступила із заявою про підтримку «Слуги народу» на місцевих виборах.

Як інформує “Цинічний Львів” про це пише DailyLviv.

“Наблизившись до дати проведення виборів до місцевих органів влади, проаналізувавши та зваживши усі «за» і «проти», ми дійшли до висновку, що на Львівщині гідно представлятиме місцеву владу команда партії «Слуги народу». – написав на своїй сторінці у Фейсбуці кандидат у міські голови Львова від партії “Слуга народу” Тарас Кльоф.

Дякую за підтримку письменникам Львівщини!Львівська обласна організація Національної Спілки Письменників України…

Опубликовано Тарас Кльофа Пятница, 16 октября 2020 г.

З такою заявою виступила Львівька обласна організація Національної спілки письменників України.

Наблизившись до дати проведення виборів до місцевих органів влади, проаналізувавши та зваживши усі «за» і «проти», ми дійшли до висновку, що на Львівщині гідно представлятиме місцеву владу команда партії «Слуги народу».
«Ми, українські письменники, залишаємось чи не єдиним суспільним прошарком, якому сповна довіряють люди. Своїми патріотичними творами ми закликаємо наших громадян перейнятися почуттям любові до рідного краю, усвідомленням гордості за те, що належимо до великої української нації», – заявив голова Львівської обласної організації Національної спілки письменників України Ігор Гургула.