Путін зганьбився “гріховним” подарунком Папі Римському

0
1785

Московський президент Владімір Путін зганьбився на зустрічі з Папою Римським Франциском. Наприкінці розмови він подарував йому російський фільм на DVD-диску.

Відомо, що понтифік вручив Путіну медаль, послання молоді та картину XVIII століття із краєвидом Ватикану, щоб той “не забув Рим”.

Глава РФ подарував Папі ікону в ризах “Святі Петро і Павло” і альбом із роботами Мікеланджело. Але особливу реакцію в мережі викликав DVD-диск із фільмом Андрія Кончаловського “Гріх” про життя цього художника і скульптора, який російський лідер підніс понтифіку.

Користувачі висміяли застарілий відеоносій від президента.

“Ілоне, ти чув, DVD-диск!”, “DVD-диск, Карл! Він би ще VHS-касету подарував”, “Путін подарував Папі гріх. Який пройдисвіт!”, “Тепер зрозуміло чому він запізнився — диск, мабуть записував” (Путін запізнився на зустріч до Франциска на півгодини. — Ред.), “Тепер Папі треба розщедриться і десь роздобути двд-плеєр. Підставив дід Папу”, “А якщо він має прошарок, і при нагріванні виділятиме мікродози ОР типу “новачок”, що тоді?”, “Подарував би йому просто Кончаловського”, — пишуть люди.