Путін попередив Зеленського, щоб той не переслідував Медведчука

2
2910

Володимир Путін, який вже тривалий термін очолює РФ, сказав, що якщо сьогоднішня влада України буде “переслідувати” партію його кума Віктора Медведчука, це буде великою помилкою нового президента Володимира Зеленського.

Таке повідомлення Путін зробив під час Східного економічного форуму в Росії пише “Українська правда”.

“Якщо сьогоднішня влада почне переслідування опозиції, то нічого доброго з цього не вийде…

Було б дивно, якби почалося якесь закручування гайок… Вони не бігають по площах, не вимагають неможливого, вони працюють в рамках Конституції України, в рамках чинного закону. І на мій погляд, було б великою помилкою, якби робилися спроби заважати реалізації їхніх конституційних прав”, – сказав Путін.

Путін назвав партію “Опозиційна платформа – За життя”, політраду якої очолює Віктор Медведчук, “парламентською опозицією, яка має за собою довіру значної кількості виборців, підтверджену в ході демократичних виборів, голосуванням”.

Президент Росії також сказав, що не бачив заяву Зеленського про нібито іноземне фінансування “Опозиційної платформи – За життя”.

Путін додав, що якщо така заява була, це означає, що “чинна на сьогодні влада в Києві ризикує наступити на ті ж самі граблі, на які наступало і колишнє українське керівництво в особі колишнього президента пана Порошенка”.