Путін пообіцяв направити важку артилерію на США

0
831

Путін заявив, що Вашингтон починає нову  «гонку озброєнь», орієнтуючись не на договір про ядерну зброю, а на перевезення нових ракет у Європу. Він застеріг, що якщо американська зброя буде перевезена на цей континент, у межах кількох хвилин битви Росія знищить її і направить свою важку артилерію на США.

Про це йшлося у доповіді Путіна передає The New York Times.

«Росія буде змушена створити і розвинути види озброєння, які зможуть бути використаними не тільки по відношенню до тих територій, з яких надходитиме пряма загроза, але й по відношенню до тих територій, де приймаються рішення щодо застосування загрожуючих нам ракетних комплексів»- сказав він і додав: «Ймовірність створення такої зброї разом з часом для розробки таких можливостей залежить від загроз в сторону Росії».

Насправді, російські ракети та ядерна зброя, сконцентровані на США, не є чимось новим. Це чергове брязкання шаблями Володимира Путіна, який присвятив багато своїх цьогорічних промов тому, що він називає «новою надзвичайно потужною зброєю».

Хоча у середу, на тлі поступового погіршення відносин з Вашингтоном, він зробив кілька вражаючих погроз усіх часів. Було оголошено про запит на вихід США  з договору про ядерну зброю, який Росія, звісно, злісно відхилила, порушивши пакт.

Росія, хоч і «розроблятиме новітню зброю», але має в пріоритеті залишися на безпечному боці. Путін є свідомим щодо минулої «гонки озброєнь», що тривала протягом 80-х років, у перемішку зі значними витратами на нафту, і зробила неабиякий внесок у розпад СРСР. Його агресивний тон, що є таким передбачуваним, застосований для переконання США не відмовлятися від договору.

«Серед усього правлячого класу США -, заявив Путін -, є багато індивідуалів, які захоплені концепцією їх винятковості і суперпрогресивності в порівнянні з іншими країнами світу»

«Хоча, чи вони зможуть віднайти закономірність?- питає Путін. – Звісно ж зможуть, дозволь лиш їм порахувати наше різноманіття зброї і темпи її виробництва, лиш після цього робити вибір чи погрожувати нашій нації».

Але президент Росії не критикує Трампа,  бо припускає, що секретний «глибокий стан» сам колихне президента Америки.

Путін у своєму останньому виступі описував низку новітніх озброєнь, а розвідка підтвердила, що США поставили ракети.

Він заявив, що цієї весни буде запущено перший ядерний підводний човен, що перевозитиме «Посейдон» – безпілотний підводний літак, а також буде розроблено нову гіперзвукову ракету «Циркон» для російського флоту. Зможе вилітати одразу 9 ракет з протяжністю звуку в 620 миль.

Для свого прикриття, Путін зробив вкінці 90-хвилинну промову до російських законодавців, щоб перевести тему на звичну для жителів Росії.

Проте, обіцяючи новітнє збройне устаткування, президент Росії не пояснив те, як справиться із його матеріальним забезпеченням російська економічна система. Як завжди, коли він описує внутрішню політику Росії, є велике розмежування між тим, що описує Путін, і правдою.

Путін пообіцяв покращення матеріального стану суспільства, але 19 мільйонів росіян на межі бідності у країні, з населенням близько 145 мільйонів осіб – це вже занадто. Багато соціальних витрат було спрямовано на сім’ї з маленькими дітьми, проте вони були окремо незначними, зважаючи на занепад інших мешканців, рівень життя яких Путін вже «намагався» зробити кращим.

Президент пообіцяв підвищити зарплати і пенсії десяткам тисяч росіян, він говорив про впровадження нового оснащення вітчизняного виробництва для клінік, покращення антиракової терапії, впровадження нових методів сортування сміття, покращення екології, заохочення культурних заходів у селах та містах, менше бюрократичних втручань у фінансові операції та багато іншого.

Максим Орєшкін, міністер економіки, захищав президента, сказавши, що він вже зробив точні підрахунки витрат на це все.

Нещодавно, федеральний уряд розкрив план витратити трохи своїх запасів на інфраструктурні ініціативи. Тим не менш, це підвищило вік виходу на пенсію та розмір податків, і підтвердило те, що заходи Путіна були нестійкими.

В той час, як Путін вихвалявся перевагами диверсифікації російської економічної системи від залежності від нафти та газу, американський засновник однієї з найбільших російських корпорацій капіталу, що інвестують у нові експертизи, Майкл Клаві, перебував у в’язниці. Його звинуватили у неправдивих витратах, пов’язаних із шахрайством, внаслідок невдалого дебату, проведеного ним щодо фінансової установи.

В обіцянні кращих зарплат складалося враження, що Путін конкурує з Олексієм Навальним, який нещодавно почав формування загальнонаціонального торговельного союзу для боротьби за підвищення заробітних плат лікарям, викладачам та іншим фахівцям, те саме президент Росії обіцяв раніше, але той його випередив.

Серед тривалих гарантій та обіцянок Путіна були й ліричні відступи, що підкреслювали його бажання, щоб Росія була нацією. А також він звернувся до федерального уряду щодо створення нової загальнонаціональної моделі маркетингу.

Ігноруючи дефіцит природоохоронного контролю Росії, він заявив, що місце, яке вже потемніло від сажі, стало центром видобування сибірського вугілля. «Ці товари будуть надзвичайно затребувані на світовому ринку, внаслідок чого все стане чистішим».

Президент висловив невдоволення тим, що він мав особисто втрутитися в припинення демонстрацій і протестів, пов’язаних зі сміттям. Це має бути вирішено впродовж цього місяця.

Загалом, рейтинг Путіна різко знизився протягом останнього року, спочатку підвищенням пенсійного віку, потім 5-річним зниженням фактичних доходів, збільшенням податків. Путін створив враження, що намагається розібратися з усіма цими скаргами, даючи людям купу «гарантій».

Як він заявив на самому початку виступу: «Люди помічатимуть покращення рівня їхнього життя вже починаючи з цього року».