“Псевдо-етно”- Тарас Тополя висловив свою думку про переможців нацвідбору на “Євробачення 2020”

0
822

Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя висловив свою думку щодо переможців нацвідбору на “Євробачення-2020”, гурт GO-A. 

І вона не є позитивною. У музиканта цьогорічний представник України на міжнародному музичному змаганні викликає занепокоєння. Про що артист написав на сторінці у Facebook, передає “Цинічний Львів”.

“Фіналіст укр. відбору на “Євробачення-2020″ викликає занепокоєння. Те, що нам намагаються впарити як етно… воно, насправді, не наше! Не рідне! Це гарно виконано. Це професійно. Це красиво. Але… Ось ця пісня про Ванюшу, який ходить до дівчини, і готична естетика із образами у формі некромантських зіккуратів – це псевдо-етно. Це навіть не третьосортне укро-шароварне вариво, це – гірше”, – вважає Тополя.

Лідер “Антитіл” у пісні GO-A побачив певний символізм.

“Це спроба впарити Європі паттерн про Україну голодоморну, немічну. Про знедолену дівчину та Ванюшу – її коханого, якого мама (народ, нарІд) не хоче, але… нікуди не дінеться. Бо Ванюша все одно ходив, ходить, і буде ходити до дівчини… Не здивуюся, якщо “Ванюша” (той, що на півночі) поставить на “Євробаченні” нам 12 балів. Все буде в контексті спецоперації. Дуже хочу помилятися”, – написав Тополя.

Також виконавця засмутило, що перемогу на нацвідборі не здобули Девід Аксельрод, KHAYAT, Jerry Hail, KRUTЬ, чи alyona alyona, щоправда, реперка не брала участі у конкурсі.

Про переможця відбору Go_A.Абсолютно чужорідна естетика.Антитіла ніколи не відмовляли собі у можливості бути…

Опубликовано Тарасом Тополей Суббота, 22 февраля 2020 г.