Призер Олімпійських ігор зі Львова назвав українську мову “псячою” – соцмережі (ФОТО)

0
2107
Екснардеп Володимир В’язівський повідомив, що бронзовий призер Олімпійських ігор 2004 року, а нині тренер зі стрільби з лука Дмитро Грачов назвав українську мову “псячою”.
Про це колишній депутат написав у Facebook.
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні
Львівський лучник Дмитро Грачов Фото: Facebook

В’язівський опублікував скріншоти SMS-листування з Грачовим щодо боргу, який не віддає останній.

“Нормально говори, псячою мовою не спілкуючись. Російською говори, а не псячою”, – Грачов відповів В’язівському, який писав українською.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «Kyivstar 12:59 < 89% дмитро грачов> ну что,кончил? иди дальше дрочи. Axaxa))) нащо хамити? вðд цього борг не зникае нормально говори, на псячей мове не общаясь To ж чого пднимаеш трубку не говориш по русски говори, a не по псячи пес дурной текстове повдо.»

Екснардеп вважає, що таких людей не варто запрошувати на урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності України та допускати до тренування дітей.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «Kyivstar 12:59 89% дмитро грачов> эй,чепуха, чепуха, что же молчишь το a??? сука какой же ты скучный володька, не молчи ща жену и сына твоих найду. привет тебе передам через них!))) чепухонь, я тебя разблокировал везде. давай, пиши,звони я жду текстове повдо»

На зображенні може бути: 1 особа та текст «Kyivstar 12:58 89% дмитро грачов> хули молчишь, дятел??? локация не нравится? A без вариантов, я тут сейчас. приезжай й,кусок ,долго ждать ответа??? не, так не пойдёт, ты скучная. снова блокирую тебя. но спасибо что настроение поднимаешь!))) эй,чепуха, что же текстове повдо.»

Для довідки, 37-річний львів’янин Дмитро Грачов закінчив Львівський державний університет фізкультури, тренувався в спортивному товаристві “Динамо”. Олімпійську медаль виборов на Олімпіаді 2004 року в Афінах в командних змаганнях у складі збірної України. Як подяку за олімпійську медаль отримав від міста квартиру у Львові.