Притула назвав основну ментальну відмінність між українцями і росіянами

0
2120
фото: Укрінформ

Відомий український шоумен і успішний телеведучий Сергій Притула, висловив свою думку щодо різниці між українським народом і російським.

Про це йдеться на сторінці шоумена у facebook.

От часом буває так, що якась подія чи думка і не дуже й заслуговує на окремий пост. А потім дивишся, а їх вже трохи…

Geplaatst door Сергій Притула – офіційна сторінка op Donderdag 1 november 2018

На своїй сторінці в Facebook знаменитість навів приклад на двох піснях, які починаються однаково, але мають кардинально різний посил.

«Сьогодні вночі дійшов до висновку, що головна ментальна відмінність між нами і росіянами чітко відстежується у двох піснях, які починаються зверненням до Бога. У нас “Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!” і у росіян – “Боже, царя храни”! Тут навіть пояснювати нічого не треба», – підкреслив Сергій Притула.

Крім того, Притула впевнений, що якби українці працювали з таким же завзяттям, як охоче вони «перегризають горло» за свої політичні погляди, то незабаром наша держава досягла б таких висот, що питання приєднання до Євросоюзу тактувалося б інакше. «Якби в нашій країні люди з таким завзяттям працювали, як вони готові перегризти горло за свої політичні уподобання, то не ми б хотіли вступу в Євросоюз, а Євросоюз хотів би вступити в нас», – підсумував Сергій.