“Просимо Господа милосердя до душі Ігоря”: у Львові провели в останню путь професора Ігора Скочиляса (ФОТО)

0
3650

Сьогодні, 22 грудня, у Львові у храмі Святої Софії – Премудрості Божої відбувся похорон професора Ігоря Скочиляса, доктора історичних наук, завідувача кафедри історії Гуманітарного факультету УКУ. Віддати шану і провести в останню путь професора прийшли рідні, друзі, колеги та студенти.

Про це повідомили на сайті УКУ, пише “Цинічний Львів”.

Поховали професора Ігоря Скочиляса на Личаківському цвинтарі.

Чин похорону і парастас напередодні очолив єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський УГКЦ Петро Лоза у співслужінні духовенства.

“Сумуючи за нашим дорогим колегою, ми з глибини серця висловлюємо щирі співчуття дружині Ірині, дочці Соломії та усій родині. Щиро молимося, щоб Господь покріпив їхні серця благодаттю Святого Духа та дарував усвідомлення, що дорогий нашому серцю Ігор, сьогодні є поруч Господа, Якому він усіма своїми талантами ревно і натхненно служив упродовж свого недовгого, але надзвичайно плідного земного життя.

Наш розум не може збагнути цього переходу від дочасного життя до вічності, але довіряючись Божому Слову, ми покріпляємо себе і поручаємо раба Божого Ігоря в руки Господа. Так, нам буде не вистачати близької людини, але ми християни, знаємо, що людська душа безсмертна. Просімо Господа, щоб був милосердний до душі Ігоря і щоб він з високого неба заступався за наш університет, викладачів, студентів, родину, друзів і соратників”, – виголосив Петро Лоза.