“Прошу про репост і чекаємо результатів ПЛР”: відомий львівський співак і вся його сім’я злягли з підозрою на коронавірус

0
2065

В нас підозра на КОРОНАВІРУС. Фото оригінальні. Статтю пишу спеціально для інформації про цю недугу. Вона ІСНУЄ. І вона дуже заразна. Пересвідчився на власній шкірі. Першою захворіла дружина.

Повідомив на своїй сторінці у фейсбук відомий львівський артист Назар Савко.

Пишу хронологічно:
2.05.20р. злягла в хаті зі слабкістю, кашлем, температурою 38.5.
4.05. температурив вже я, але мені за 4 дні минуло. Почувався добре, хоч підкашлював трішки. Жінка полегшення не відчувала, і ми вирішили обидвоє здати аналізи (рентген, аналіз крові, експрес тест і ПЛР). У Надійки рентген легень показав двохсторонню пневмонію, у мене гострий бронхіт. Експрес тест у двох був від’ємний (медсестра позитивного ще не бачила). Залишалося чекати ПЛР з Києва. Ще досі чекаємо.
8.05. захворіла моя мама (наша бабця 46 р.н.) з аналогічними симптомами. Дружина почувалася дедалі гірше. Температура не спадала (38,5).
12.05 поклали її у 8му лікарню. Наступною 14.05 лягла мама з температурою 39,1.
Лікарі 8мої великі молодці. Дуже добре виконують свої обов’язки. Всю зміну бути в «скафандрі» (постійний рух, сильний піт, великий наплив хворих) потребує неабиякої витримки. Лікування інтенсивне та БЕЗКОШТОВНЕ – крапельниці з антибіотиками та противірусними препаратами, велика к-сть уколів.
Вчора(18.05) Надя повернулася додому (температура в нормі і загальний стан покращився). Мама залишається в лікарні.
15.05. захворів дідусь (мій тато 44р.н.). Але навідріз відмовився лягати в лікарню. Я почав лікувати його в домашніх умовах (Сумамед (Азитроміцин) 1 раз на добу + таміфлю 2 рази на добу). На 4тий день дід відчув полегшення і вже вештався по хаті, виходив на вулицю покурити, з’явився апетит, але температура нестійка: 37.3 – 37.7
Станом на 19.05 мамі (бабці) відносно легше, дружина почувається дуже добре(температура стабільна 36.6), дідо в stand by режимі з температурою 37.3
Я продовжую кашляти і з’явився біль з правої (нижньої) сторони спини, хоча температура нормальна – 36.6 (провсяк приймаю азитроміцин)
До речі наші діти на цю хворобу взагалі не реагують. Тобто здорові, Слава Богу!
Продовжуємо чекати ПЛР.
Тепер висновок: Ось зараз зроблять послаблення карантину і станеться великий БУМ захворюваності. Бо все тільки починається! Бережіть себе! Будьте уважні і безпечні! Сподіваюся ця стаття була для вас корисна! Не задля піару, а заради правдивої інформативності!
Прошу про репост!