Пропозиції HOCO

0
385

Китайський виробник HOCO. TECHNOLOGY (HK) Co., LTD. був заснований у 2009 році. Через роки розвитку назва «hoco» перетворилася у всесвітньо відомий бренд електронних аксесуарів для цифрових пристроїв і смартфонів.

У китайському місті Шеньчжень знаходиться головний офіс компанії. Виробництва оснащені модернізованими логістичними системами. Співпрацю компанія веде зі своїми агентами у понад 50 країнах. Асортимент бренду значно розширився за останні роки. Виробництво перейшло від традиційних товарів захисного типу до повного переліку аксесуарів для гаджетів: скел для дисплеїв смартфонів, зарядок, повербанків, аудіо- та відеопродукції та ін. Окрім елетротоварів і елементів для авто, компанія також зайнялася виробництвом невеликих меблів, товарів для «розумного» будинку, спорт-девайсів, а також комплектуючих для подорожей.

Бездротові навушники від Hoco

Це особливий сегмент виробництва компанії. Усі моделі виконані у впізнаваному мінімалістичному дизайні. Навушники мають ергономічну форму, при виготовленні якої була врахована анатомічна будова вуха. Аксесуар не тисне й не натирає. Для початку роботи бездротові пристрої Hoco необхідно синхронізувати зі смартфоном. Це потрібно зробити лише раз, надалі вони налаштовуються автоматично. Вимикання навушників просте – їх треба просто покласти в кейс.

Кожен пристрій має повний набір функцій, тому використовувати можна не обидва навушники разом, а й окремо. На кожному є сенсорна панель, яка дає доступ до усіх можливостей гаджета. Можна вмикати, відхиляти або закінчувати телефонну розмову, робити гучніше чи тихіше, переключати треки та інше. Ємності вбудованого акумулятора Hoco вистачає приблизно на 2,5 години відтворення звуків. Зарядка проходить у боксі, навушник треба просто туди покласти. Завдяки тому, що девайс оснащений версією Вluеtооth 5.0 і мікрофоном, це фактично робить його повноцінною гарнітурою.

Вибрати безтдротові навушники Нoco можна за посиланням https://itlook.ua/catalog/bluetooth-naushniki-tws/c23347/filter/brend-ustroystva=hoco-1. В інтернет-магазині представлено широкий асортимент електронної продукції. Завдяки великому вибору товарів і аксесуарів до них, кожен клієнт онлайн-магазину зможе не тільки знайти потрібні гаджети, але й сформувати подарунковий набір одного бренду. Оплата товару можлива накладним платежем через «Нову Пошту», а також звичайним способом за умови кур’єрської доставки.