“Прокурори, які садять лише свою печінку”: Зеленський запропонував відіслати Луценка і Порошенка на передову

0
1740

Український президент Володимир Зеленський має намір посилити закон про люстрацію, внісши туди усіх представників влади 2014-2019 років.

Про це він сказав у своєму відеозверненні.

“Для чого потрібні народні депутати, котрі залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення та не ходять на роботу. Для чого міністри, котрі розказують, що українці багато їдять, котрі будують дороги у “Фейсбуці” та народжують дітей у Америці? Які вгробили здоров’я нації та розказують про шкоду вишневих кісточок? Для чого генеральні прокурори, котрі зуміли посадити лише власну печінку? Для чого міністр економіки часів Януковича, котрий називає людей “ублюдками”, вибиває з рук телефони та обіцяє дати по пиці. Я щодня ламаю голову, що з ними робити? Може, обміняти на військовополонених? Чи вдягнути у браковані бронежилети і відправити на передову?” – наголосив Зеленський.

Президент зазначив, що він хоче посилити закон про люстрацію.

“Пропоную до переліку посад, що підпадають під люстрацію, додати президента України, голову Верховної Ради України, нардепів, членів уряду, генерального прокурора, голову СБУ, голів АМКУ та ФДА, голів митниці, секретаря РНБО та голів оборонних підприємств, котрі перебували при владі з 23 лютого 2014 по 19 травня 2019 року”, – наголосив Зеленський.