Програми спостереження вагітності

0
231

Існує дві точки зору щодо програм спостереження вагітності. Скептики зазвичай стверджують, що в жіночих консультаціях надають всі необхідні послуги, причому безкоштовно. При хорошому стані здоров’я майбутньої мами, відсутності хронічних захворювань і гінекологічних проблем їй дійсно може бути досить загальних заходів, особливо якщо у вагітної є досвід виношування і народження дитини. Але слід знати деякі моменти.

Вагітність далеко не завжди протікає гладко. Передбачити можливий варіант розвитку подій при виникненні навіть незначних ускладнень практично неможливо, особливо при першій вагітності. Якщо у майбутньої мами погане здоров’я або наявні хронічні захворювання, то максимальна увага лікаря є умовою благополучного виношування дитини та нормальних пологів. Надати майбутній мамі необхідний комплекс медичних послуг і максимальну увагу лікаря дозволяють програми «спостереження вагітності», ознайомитися з якими можна на сайті спеціалізованого медичного центру «Мати і дитина»

Коли вагітним жінкам потрібне спостереження

Скористатися можливостями програми спостереження вагітності здорова жінка може за бажанням, але існує кілька ситуацій, при яких допомога кваліфікованих досвідчених лікарів є запорукою успішного виношування та народження здорового малюка:

  • Жінка нервує через першу вагітність. Тривогу можуть викликати будь-які зміни в самопочутті, а для вагітної спокій є важливим фактором успішного виношування.
  • Попередня вагітність протікала з сильними ускладненнями, вираженим токсикозом і т.д. Для своєчасного запобігання ускладнень потрібен постійний контроль лікаря.
  • В анамнезі у вагітної є передчасні пологи або позаматкова вагітність, викидні. Попередити ймовірність невдалого результату дозволяє спостереження вагітності.
  • Багатоплідна вагітність. Під час виношування двох або трьох малюків навантаження на організм матері значно збільшується.

Медичний центр «Мати і дитина» пропонує спеціальні програми спостереження, розроблені відповідно до рекомендацій МОЗ. У програмах для різних категорій вагітних входять лабораторні дослідження, регулярні консультації і огляди, які забезпечують ретельний контроль здоров’я вагітної, стану і розвитку плода та своєчасне виявлення патологій. Якщо ви хочете бути спокійним за свою майбутню дитину, вам слід звернутися до кращіх спеціалістів.