Прогноз погоди: в окремих областях очікується до +11

0
2737
В Україні протягом робочого тижня, 28 січня – 1 лютого очікується істотне потепління. Пройдуть опади у вигляді дощу і снігу, але загалом переважатиме суха погода.
Так, у понеділок, 28 січня, в Україні ще утримуватиметься холодна погода і без опадів, на півночі вдень до 8 морозу, а вночі до -14.
На сході температура до -8. На жителів південних регіонів очікує похмура погода. Температура до +8. На півдні і заході вже почнеться потепління – вдень ​​тут до +5. У Києві та центрі без опадів, температура вдень до -5, а вночі до -13.
У вівторок, 29 січня, синоптики прогнозують сніг з дощем на півночі, в центрі і місцями на заході, на решті території – без істотних опадів.
Вночі найлютіші морози – до -13 – очікуються на сході і в Сумській області, але вдень тут потеплішає до -1… -3.
В інших регіонах України, переважно, від 1 до 3 градусів тепла. Лише на півдні денна температура місцями досягне +10.
У Києві опади у вигляді дощу і снігу, вночі похолодає до -4 морозу, а вдень 1-3 вище від нуля.
У середу, 30 січня, зона опадів у вигляді мокрого снігу та дощів зрушиться на північ, центр і південь України. На заході і сході вночі 5-7 градусів морозу, а вдень +2, місцями до +4.
У Києві, північних і центральних областях 1-3 градуси тепла, на півдні +8… +10.
У четвер, 31 січня, синоптики прогнозують дощ у північних регіонах і Києві. На решті території мінлива хмарність і ясна погода. Вночі температура в більшості регіонів не опуститься нижче як -1. І лише на сході вночі до -5.
Вдень до +4 на заході, півночі та в центрі, на сході близько нуля. У південних областях – від +5 до +9.
У Києві опади, вночі -1… +1, вдень +2… +4.
У п’ятницю, 1 лютого, опади остаточно припиняться і в Україні значно потеплішає. Невеликі нічні морози ще можливі, але вдень скрізь буде плюсова температура. На півдні до +11, на заході, півночі та в центрі +4, на сході до +3.
У Києві погода істотно не зміниться, вдень 2-4 вище від нуля.