Професорка одного з університетів столиці називала Україну “онкохворою американською колонією”, а мовний закон – “фашизмом”

0
416
Кандидатка педагогічних наук, професорка кафедри культурології та філософської антропології Факультету філософської освіти та науки Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко після посилення дії закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” оприлюднила цілу низку заяв як “представник російської цивілізації”

 

Як передає “Цинічний Львів” з посиланням на Еспресо.TV.

“Цей закон – лише ланка в ланцюзі, черговий опухлий лімфовузол в тілі онкохворої американської колонії“, – зазначає Більченко у своїй сторінці у Фейсбук, повторюючи тези з федеральних телеканалів РФ.

Евгения Бильченко: "Мы живем в порочном круге «смерть – месть – смерть - месть». Дальше куда с этим двигаться?

Українська влада, на її думку, керована “вуличними етнорадикалами”, що, як вона вважає, займаються “фашизмом” і “Бухенвальдом”. Сама ж Україна для неї є “тоталітарною країною”.

При цьому в сучасній Росії жодних проявів тоталітаризму чи українофобії вона не помічає.

На противагу встановленій законодавством вимозі аби з 16 січня працівники торгівлі та обслуговування зверталися до клієнтів та відвідувачів державною мовою, викладачка заявляє, що вона “навпаки, зараз свідомо переходить в сфері обслуговування на російську”.

На сторінці кафедри повідомляється, що Більченко дійсно працює у них на професорській посаді.

А в себе на сторінці професорка, зокрема, розповідає, як під час карантину в форматі онлайн приймає екзамени у студентів.

  • 2017 року Євгенію Більченко було занесено до бази даних “Миротворця”.

Як повідомлялося раніше, двоє нардепів від “Слуги народу” в прямому ефірі влаштували гучну сварку через мовне питання