Прем’єр-міністр шокував заявою: “Воду в Криму треба подавати”(ВІДЕО)

0
1053

Новопризначений прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що в окупований Крим треба подавати воду, бо там живуть українці. За його словами, неподача води на півострів “призведе до гуманітарної катастрофи”.

Про це глава уряду заявив у програмі “Право на владу” на телеканалі 1+1, яка йшла у прямому ефірі пізно ввечері 5 березня, повідомляє “Цинічний Львів”.

“Питання подавання води в окупований Крим — це не питання торгівлі з окупантом, це не  питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які живуть в Криму. Неподача туди води призведе до гуманітарної катастрофи”, — сказав Шмигаль.

На це народна депутатка від партії “Голос” Юлія Клименко зауважила, що якраз звичайні люди в Криму водою забезпечені, а “потерпають” від браку водопостачання передусім промислові та військові об’єкти, які де-факто належать окупантам.

“Крим перетворився на військову базу. Ви хочете подавати воду агресору?” — уточнила Клименко.

“Там живуть українці. Ми не перекриємо воду для українців. Крапка”, — парирував прем’єр.

Він кілька разів наголосив, що “Крим — це Україна”, а “в Україну воду треба подавати”.

Аргументи опонентів про те, що йдеться про окуповану територію, за яку, згідно з міжнародним правом, відповідальність несе окупант, на Шмигаля не подіяли.

“Окупант не може нести відповідальність за українців, які там живуть”, — наголосив глава українського уряду.

Відео (відповіді Шмигаля про водопостачання в Крим — з 1:44:27)