Представилась іншопланетянкою: Клітіна у купальнику записала російськомовне відео для росіян (ВІДЕО)

0
696

Ексзаступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна записала нове відео в купальнику. Цього разу виступила російською, аргументувавши це тим, що в Росії вона “теж вже зірка”.

Про це повідомляє Obozrevatel, передає “Цинічний Львів”.

“Я вирішила зробити соціальний експеримент – уявити, що я іншопланетянка, і піти поспілкуватися з українськими ЗМІ… Я не знаю ці телеканали і журналістів, я не дивлюся ток-шоу, у мене немає піар-менеджерів або навіть прессекретаря, я просто приходила куди запрошують і намагалася з ними контактувати”, – заявила Клітіна.

Вона зазначила, що її “як іншопланетянку” дивує, чому людям цікаво принижувати один одного, але при цьому не цікаві проблеми екології і що вони вмирають від раку, тому що забруднюють своє середовище проживання.

“Чому нікого не цікавлять політичні проститути, яких я знаю, що повно і в Росії – не дарма ж така кличка у вашого лідера, російські проститути просто більш стабільні”, – додала колишня заступник міністра.

Пізніше Клітіна опублікувала в Facebook найяскравіші коментарі до свого відео, а також колаж космонавта в космосі з її обличчям і підписом “Ну а як тобі таке, Ілон Маск?”.

Як раніше писав “Цинічни Львів”, скандальна Клітіна осоромилася в прямому ефірі.