Представники однієї львівської партії “розганяють” штучний скандал, принижуючи військового і ветерана АТО/ООС

0
726

В суботу, 8 січня, у Львові активісти Української Галицької Партії вступили в конфлікт з львів’янином, військовим і ветераном АТО/ООС. Члени партії за словами чоловіка спровокували його і почали знімати його на відео без його згоди. Атовець, як будь-яка нормальна людина, спробував припинити зйомку. Після цієї ситуації активісти вирішили штучно створити скандал – вони поширили вирізану частину відео в соцмережах та ЗМІ.

“Цинічному Львову” вдалось поспілкуватись з чоловіком, якого активісти УГП виставилаи хуліганом, який начебто побив жінку. Він розповів свою версію подій і вона значно відрізняється від версії представників Української Галицької Партії.

“8 лютого, на вул. Дорошенка під час акції протесту проти побудови готелю на громадську активістку напав чоловік. Про це у одній із соціальних мереж повідомила Ірина Моряк, опублікувавши відео, на якому видно, як невідомий із кулаками нападає на громадську діячку Ірину Бек та спілкується із нею за допомогою нецензурної лексики. Активісти не дали нападнику втекти. Наразі він знаходиться в Галицькому райвідділі поліції міста Львова”, – пише одне з львівських видань.

ЗМІ також зазначають, що поки активісти стояли і розмовляли біля трамвайної зупинки, невідомий чоловік причепився до них із запитаннями. А оскільки Бек знімала поведінку чоловіка на свій мобільний, той розізлився та почав вибивати гаджет із рук жінки. Після цього нападник вдарив активістку у плече.

Та пан Володимир розповів: першим ні до кого не підходив і не говорив. Натомість до нього підійшов чоловік і попросив підписати петицію. Пан Володимир відмовився це робити, адже поспішав. У відповідь чоловік з петицією “буркнув” щось у відповідь, а через дорогу почали підбігати люди з увімкненими камерами на телефонах і знімати Володимира. До слова, наш співрозмовник стверджує, що у соціальних мережах опублікували лише частину відео, приховавши сам початок конфлікту.

“Далі я сказав не знімати мене, бо я не давав на це згоди. Розпочалась словесна перепалка і я вибив з рук жінки, яка також знімала відео, її телефон. Але нікого я не бив, а вона почала казати мовляв “жінку б’ють”. Та й все перекрутили на свій лад. Зразу ж вони викликали в поліцію і я поїхав у райвідділ. Там пояснив усе поліцейським і жінка написала на мене заяву”, — зазначає пан Володимир.

Чоловік додає, що про цю незаконну забудову і акцію протесту він взагалі не знав та й не хотів ні з ким конфліктувати. Він припускає: перетворити цей конфлікт у політику Українській Галицькій Партії, мабуть, вигідно задля ефектного звіту діяльності. Також пан Володимир визнає свою неправоту й шкодує, що відреагував на провокацію, та він певен — усе в рази перебільшили.

“Я проста людина, військовий, воюю на сході з 2014 року, та зараз не маю такої можливості розповісти про все під кожною публікацією цього відео у соціальних мережах, не маю можливості якось воювати з подачею цієї викривленої ситуації. Скільки бруду полилося на мене, а люди навіть не знають, що насправді відбулось…”, — підсумовує співрозмовник.

Також публікуємо відео версію конфліктної ситуації представників УГП.

Мирна акція протесту на Дорошенка, 2.Їдемо з Ira Tsyapa Bek в Галицький Райвідділ міста Львова.

Опубликовано Іриной Моряк Суббота, 8 февраля 2020 г.