Правильне фіто освітлення для рослин в зимовий період

0
179

Штучне освітлення для рослин – метод стимулювання зростання фіто культур в умовах недостатньої кількості сонячного світла і короткого світлового дня, що особливо актуально взимку. Професійне штучне фіто освітлення в зимовий період має на увазі організацію потрібної кількості світла для вирощування зеленої маси і активне стимулювання процесів фотосинтезу. Завдяки цьому квітучі рослини мають більш красиві форму пелюсток і яскравий, насичений колір, правильніше формуються листя, стебло, коренева система, плодоносні культури приносять більше плодів. При бажанні садівник може продовжити або прискорити певну фазу зростання, оптимізуючи процес. Це зручно і ефективно.

Що таке світлодіодне освітлення для рослин

Не всім відомо, що спеціалізовані лампи затребувані не тільки для вирощування рослин в теплицях і на виробництві, а й для нормального росту і розвитку кімнатних рослин. Взимку, в умовах недостатнього світлового дня, принципово важливо дати будь-яким рослинам більше світла.

Фітоосвещеніе – це система світлодіодних ламп, підібраних відповідно до типу і розміром насаджень. Останні розробки в області світлодіодної техніки забезпечують можливість організувати штучне освітлення, яке відповідає всім ключовим вимогам. Існують різні варіанти організації системи:

  • монтаж декількох світлодіодів різного спектрального діапазону, цілком покривають всі потреби рослин;
  • монтаж джерел світла повного спектра;
  • вибір однотипної підсвічування для певного періоду зростання.

Другий варіант підійде навіть для вирощування рослин, вимогливих до якості підсвічування, напівпідвальних і підвальних приміщеннях.

Переваги світлодіодного підсвічування

Діодні фітоосвещеніе сьогодні на піку популярності завдяки таким перевагам, як:

  • пристрої використовують мінімум електричної енергії;
  • діоди не нагріваються в процесі роботи;
  • для організації підсвічування не потрібно доп обладнання;
  • тривалість експлуатації;
  • екологічність;
  • можливість повної заміни сонячного світла;
  • настройка довжини хвилі.

З недоліків можна назвати чималу вартість, але, з огляду на тривалість експлуатації та перспективи, що відкриваються, така підсвічування себе більш, ніж виправдовує. Довговічність led освітлення рослин зашкалює: термін служби 50 000 годин і більше. Можна знайти пристрої зі світлодіодами найвищої якості, здатні справно функціонувати 100 000 годин. Це набагато вище, ніж у інших видів ламп для підсвічування.

Придбати освітлення для вирощування рослин

У питаннях придбання професійної підсвічування потрібно бути вкрай уважним. Сьогодні на ринку представлена, серед іншого, продукція низької якості, що виготовляється дилетантами. Вона значно дешевше, але якісні характеристики відповідають ціні. Більш того, некоректні продавці часто реалізують товари за невиправдану ціну, і покупець отримує низькосортний продукт дорого. Тому завжди звертайтеся до спеціалізованих професіоналам.

Вигідно купити освітлення для рослин можна в магазині LEDSTORM.UA. Компанія співпрацює тільки з перевіреними виробниками, надає гарантію на всі групи товарів, організовує доставку в будь-яку точку України. Завдяки прямій співпраці без посередників і закупівель великими партіями LEDSTORM.UA. дає максимально низькі ціни, що вигідно як для приватних осіб, так і для бізнесу.