Електронні табло, які б мали показувати точний час прибуття трамваю на зупинки у Львові працюють несправно.
Про цю ситуацію повідомив депутат Львівської міської ради Андріян Гутник на сесії Львівської міської ради.
Також Андріян Гутник на своїй сторінці у фейсбук додав наступне:
“26 “годинників” за майже ПІВ МІЛЬЙОНА ЄВРО…
Єдине, про що сьогодні стабільно інформують пасажирів електронні табло на зупинках електротранспорту, які мають передавати інформацію про рух трамваїв – це година.
У черговий раз звернувся з відповідним запитом щодо раціонального використання бюджетних коштів…”
https://www.facebook.com/andriyan.hutnyk/videos/pcb.2380309872076544/2380307832076748/?type=3&theater

