Працівник львівського коледжу закликав студентів не вступати до націоналістичної партії, цитуючи Сталіна

1
1885

На днях, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу керівник цивільного захисту навчального закладу, Григорців Василь Федорович, розповідав студентам недостовірну інформацію про політичну партію «Національний корпус», називаючи її військовим формуванням, яке порушує внутрішній порядок в країні, розпалюючи міжнаціональну війну.

Про це «Цинічному Львову» повідомили самі студенти коледжу, подавши аудіозапис лекції.

«Є велике військове об’єднання «Національний корпус». Ці незаконні, нібито добровільні формування, створені для буцімто контролю порядку в країні. Адже з самого початку заявили, що хочуть допомогти поліції, яка «не встигає». Але насправді «Національний корпус», у своєму підґрунті, не має жодних національних інтересів, тому що він розбурхує міжнаціональну боротьбу між народами, які проживають на території України», – сказав працівник навчального закладу.

Також Василь Федорович поставив «Національний корпус» в один ряд з тітушками. Чомусь чоловіка не збентежив той факт, що саме тітушки не так давно нападали на учасників акції «Національного корпусу» – «Свинарчуків Порошенка за грати»

Зі слів Василя Федоровича:
«Ще одним незаконним силовим формуванням при Януковичі були тітушки, які нібито не були причетними до політики. Тим не менш вони розганяли демонстрації, били і навіть вбивали громадських діячів»

Перцю всій картині додало й те, що під час своєї лекції, чи то пак промови працівник коледжу обґрунтовував свої думки цитатами кривавого диктатора Сталіна:
«Можливо, я оперую словами сумнівних класиків, але Сталін колись написав чудову працю «Що таке нація?» у якій виділяв 5 основних показників. Перший – спільне географічне та територіальне положення. Друге – спільна мова. Третє – національна ідея. Четверте – етнографічна спільність, культура та традиції. П’яте – спільні економічні інтереси. «Національний корпус» не має нічого спільного з цими п’ятьма ознаками».

Свою розмову зі студентами Василь Федорович закінчив заключним зверненням:
«До лав «Національного корпусу» часто закликають вступати необізнану і недалекоглядну молодь. Хочу, щоб ви зрозуміли, що нічого спільного з нацією там немає».

Журналістка ІА «Цинічний Львів» звернулась до заступниці директора з навчально-виховної роботи, Роксолани Качур, та попросила прокоментувати ситуацію, яка трапилась у навчальному закладі.

“По-перше, мене дивує те, що студенти надали такий аудіозапис, адже ми не ведемо жодної пропаганди залучення до будь-яких організацій.
Єдине, про що ми могли казати – це участь в організаціях, які перешкоджають навчанню. Для нас найголовніше – це навчання студентів, їх виховання, як національно свідомих громадян і працівників своєї спеціальності.
Коментувати цю ситуацію наразі не можу. Спершу повинна обговорити її з Василем Федоровичем”,- каже пані Роксолана.

На пропозицію журналістки зв’язатись після вияснення обставин інциденту всередині коледжу, заступниця директора з навчально-виховної роботи відповіла, що вони розберуться самостійно.