“Поїхала на роботу до Львова і більше додому не повернулася”: на Львівщині загадкого зникла молода жінка(ФОТО)

0
12726

На Львівщині оголосили в розшук безвісти зниклу 26-річну мешканку Перемишлянського району Василину Хамуляк, яка ще 19 грудня поїхала на роботу до Львова і більше додому не повернулася.

Інформує “Цинічний Львів” з посиланням на ZAXID.NET

У Перемишлянському відділі поліції повідомили , що 26-річна Василина Хамуляк (Ліщинська) проживає у селі Стоки Перемишлянського району. 19 грудня вона поїхала з дому на роботу до Львова і зникла.

26-річна жінка з Перемишлянського району поїхала на роботу до Львова і  зникла - ZAXID.NET

Василина Хамуляк розповідала своїм родичам, що працює у мережі магазинів «Свій маркет» у Львові, однак, як вже вдалося з’ясувати поліцейським, жінка офіційно звільнилася звідти ще у 2019 році. Тому, де вона насправді останнім часом працювала, наразі незрозуміло.

Востаннє жінка виходила на зв’язок з родичами 25 грудня та повідомила, що перебуває у Червонограді, де відкрили новий магазин цієї мережі, і вже повертається додому. Однак досі додому не приїхала, з нею відсутній телефонний зв’язок. Спершу родичі розшукували зниклу самостійно, а у вівторок, 29 грудня, звернулися з заявою в поліцію.

Відомо, що жінка розлучена, виховує малолітню доньку.

Прикмети зниклої: зріст 160-165 см, волосся русяве, була одягнена в куртку синього кольору з капюшоном, чорні джинси, чорні чоботи.

Усіх, кому відоме місце перебування безвісти зниклої, просять звертатись за телефонами «102» або 0679993742.

Як повідомлялося раніше, на Львівщині вже другий тиждень розшукують безвісти зниклого чоловіка