“Поверталися з хресної ходи з Києва”: у ДТП потрапив автобус з львів’янами (ФОТО)

0
906

На автодорозі «Київ – Чоп» неподалік села Синів Рівненського району сталася ДТП за участю вантажного фургона «Mercedes-Benz Sprinter» та автобуса нерегулярних перевезень “Львів-Київ”.  В автобусі нерегулярних перевезень “Львів-Київ”, що перевозив 56 паломників та 2 водії ніхто не постраждав. Автобус повертався зі столиці до Львова.

Як повідомляє ДСНС у Рівненській області, 28 липня о 02:34  надійшло повідомлення про ДТП на автодорозі «Київ – Чоп» неподалік села Синів Рівненського району за участю вантажного фургона «Mercedes-Benz Sprinter» та автобуса нерегулярних перевезень “Львів-Київ”.

На місці ДТП рятувальники побачили перекинутий на бік вантажний фургон «Mercedes-Benz Sprinter». Вогнеборці з метою недопущення виникнення загорання відключили клеми акумуляторних батарей у фургоні

Серед постраждалих водій фургона. В атобусі нерегулярних перевезень “Львів-Київ”, що перевозив 56 паломників та 2 водії ніхто не постраждав. Автобус повертався зі столиці до Львова.

Як розповідає МВС України,  27 липня  у столиці відбулася хресна хода, присвячена 1033-ій річниці Хрещення Київської Русі. Участь у заході взяли понад 55 000 вірян.