“Поверніть Винника”: у соцмережах організували флешмоб на підтримку артиста у “Танцях з зірками”

0
468

4 жовтня, минулої неділі, шоу “Танці з зірками” покинуло одразу дві пари. 

Про це інформує “Цинічний Львів”, посилаючись на ТСН.

Та якщо пара Тараса Цимбалюка та Яни Заєць вилетіла з проєкту через низькі бали суддів та глядацьке голосування, то пара Олега Винника та Олени Шоптенко була дискваліфікована через коронавірус.

Однак, колеги артистів “по цеху” не погодилися з таким рішенням і влаштували справжный флешмоб з проханням повернути Олега і Олену. Вельми бурхливо на новину про дискваліфікацію відреагували і в соціальних мережах.

  • Несправедливо! Ми б хотіли бачити вашу пару далі на паркеті! Одужуйте!
    Олег, ми щиро переживаємо за вашу пару. Ваша пара дарує найяскравіші емоції з самого першого ефіру, це безумовно найкраще прикраса проекту. Бажаємо, щоб ви скоріше одужали і повернулися на паркет, буде дуже не вистачати вас там, сподіваюся, прислухаються до слів Олі Фреймут і вас залишать.
  • Олег Анатолійович, одужуйте! Ой, дуже шкода! Але здоров’я в першу чергу! Якщо чесно всередині надія, що повернетеся на паркет. Дуже хочеться вас там бачити. Вже дуже сумуємо за вашою парою!
  • Однозначно повернути, дискваліфікація не повинна бути, тому що людина не змогла вийти на паркет через хворобу, а не за своєю примхою…Для мене дискваліфікація – це більш негативно, якщо людина порушила правила і т.д. Так що вважаю дискваліфікацію не зовсім коректною.

Свої коментарі та побажання скорішого одужання залишили і зірки шоу-бізнесу.

“Поверніть Шоптенко і Винника! Я теж за!”. – написав танцівник Женя Кот; “Так нечесно”, – зауважила Ілона  Гвоздьова; “Олеже, Оленко, одужуйте! пс. справедливості заради – якби глядачам дали зробити свій вибір, впевнена, клуб вовчиця напевно не дозволив би такому статися і я разом з ними в перших рядах. Поверніть Винника!”, – відзначила Слава Камінська.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна опублікувала фото у відвертій білизні.