“Повернення блудних дочок”: в Україні зі своїми концертами виступлять Ані Лорак і Світлана Лобода (ФОТО, ВІДЕО)

0
1532

Стало відомо про те, що слідом за Ані Лорак, в Одесу з концертом приїде і Світлана Лобода. Артистки тривалий час не виступали в своїй рідній країні, вважаючи за краще працювати на території Росії. 

Про це стало відомо завдяки афішам, які з’явилися в мережі Instagram, передає “Цинічний Львів”.

Виступлять Ані Лорак і Світлана Лобода на території популярних клубів Itaka і Ibiza, відповідно. До слова, перший, це той самий заклад, де відмовилася виступати Тіна Кароль після дощу, коли після зливи всю апаратуру залило водою.

Ані Лорак і Світлана Лобода їдуть з концертами в Україну, земляки влаштували

Близько сім років ні Ані Лорак, ні Світлана Лобода не виступали в Україні, так як проти цього виступав сам народ. Через співпрацю з російським шоу-бізнесом, концерти Ані Лорак в тій же Одесі навіть зривали.

Ані Лорак і Світлана Лобода їдуть з концертами в Україну, земляки влаштували

Ці новини користувачі в мережі сприйняли не найтеплішим способом, і почали писати свої коментарі під постом: 

“Одеса це прям як ворота з пекла”;

“І що, Одеса це проковтне?”;

“Дна”;

“А цей ворог стріляв по наших захисниках, а зараз приїхав до нас з концертами. Заарештувати і поміняти на наших полонених”;

“Ось ми і дали слабину…не відреагували на Басту і так далі…тепер вони масово полізли в країну…потрібно збиратися, ми це робили на протестах і блокувати виступ”. 

Ані Лорак і Світлана Лобода їдуть з концертами в Україну, земляки влаштували

Раніше, в одному зі своїх інтерв’ю, Світлана Лобода висловила надію, що їй вдасться повернутися на сцену в своїй рідній країні. Стосовно того, що відбувалося навколо неї в Україні вона відповідала: “Цькування як такого не було. Були інциденти, організовані певними людьми”.