“Потрібно закрити ринки” – Зеленський звернувся до голів регіонів

0
378

Володимир Зеленський звернувся до голів регіонів і закликав закрити великі ринки, а на маленьких контролювати кількість людей.

Як інформує “Цинічний Львів” про це президент заявив під час селекторної наради з мерами і головами ОДА, передає сайт президента України.

На цій нараді, зокрема, розглянули питання роботи продовольчих ринків. Зеленський зазначив, що тільки на місцях можна визначити небезпеку від ринків, однак, сказав, що великі ринки потрібно закривати відразу. Мовляв, там часто купують продукти літні люди, які і схильні до зараження найбільше.

“Великі ринки потрібно закривати відразу. Але раптом в маленьких містечках немає магазинів, і ці риночки є основним джерелом продуктів, то потрібно думати, як вийти з такої ситуації. Біля ринків можуть бути патрулі, які будуть обмежувати кількість людей”, – сказав Зеленський.

Також секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко заявив, що вранці в регіональні лабораторії були доставлені тест-системи, маски і захисні костюми, які прибули з Китаю.

Окремо з прем’єр-міністром Денисом Шмигаль обговорили соцдопомогу лікарям і посилення відповідальності для людей, які порушують самоізоляцію, приїхавши з-за кордону.