“Потрібно навчитися любити себе”: Алла Мазур поділилася новими світлинами та розповіла, коли почала лікування від онко

0
473

Ведуча Алла Мазур нещодавно прикрасила обкладинку Marie Claire в Україні, а наразі на сайті видання з’явилися нові світлини вишуканої фотосесії. 

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на ТСН.

Українська версія інтерв’ю ведучої відтепер є у вільному доступі на сайті видання з новими фото.

Алла Мазур

Так, в інтерв’ю зірка розповіла, коли саме почала лікуватися від онко, та як намагалася себе налаштувати на позитивний лад.

“Я старалася не концентруватися на хворобі й вірити в краще. Просто в моєму щоденному графіку з’явились нові пункти: огляд, аналіз, консультація… І ще моє власне ноу-хау – полювання на «знаки долі» (посміхається). Коли прийшла на першу зустріч до лікаря, якому довірила своє лікування, звернула увагу на рожеві стрічечки на халатах всього персоналу. Я почала лікування дуже символічно: у Всесвітній день боротьби із раком грудей. І вирішила, що це знак, і все буде добре”-зізналась Мазур.

Ведуча також розповіла, як правильно вибудувати стосунки з людиною, яка веде боротьбу із хворобою, і як цій людині вибудувати стосунки з навколишнім світом.  За словами Алли Мазур, потрібно жити нормальним життям. Думати про всі інші справи, але не про хворобу.

Алла Мазур

Алла Мазур запевнила, що їй дуже допомогла підтримка рідних і колег, бо вона відчувалася під час лікування, а також телеглядачі, які писали, що люблять і моляться за її здоров’я, передавали дарунки, ікони. А стимулом не здаватися для Алли став лист жінки, яка написала:

“Те, як ви боретесь, стійко тримаєтесь і водночас маєте гарний вигляд – сигнал нам всім, що хворобу можна перемогти!”.

Алла Мазур

Мазур наголошує, що потрібно навчитися любити себе, а особливо — жінці.

“Ми іноді так захоплюємося вдосконаленням себе, що забуваємо, що в нас початково все є – зовнішність, характер, темперамент. І це все потрібно любити і цінувати, не розгубити в гонитві за ідеалом. Аби мати сили любити і дарувати любов рідним та всім навколо – треба починати із себе. Боротьба з онко познайомила мене ближче із самою собою. Я стала сміливішою. І навіть у зміні зачіски, чого після лікування хімією не уникнути, знайшла свій плюс. Мій новий образ – абсолютно в європейському стилі. Там ратують за красу природню і не бояться сивини. Навіть молоді дівчата сьогодні перефарбовуються в сивий колір – це новий тренд”, – наголосила ведуча.

Також Алла Мазур в інтерв’ю розповіла про свого 12-річного сина Артема і, попри поширену думку, що деякі матері з ревнощами поглядають на дівчаток, які подобаються їхнім синам, у ведучої “ТСН” все навпаки – Алла, як вона зізналася, вже заочно любить всіх дівчат, які будуть любити її сина та яких полюбить він.

Алла Мазур

“Артем не боїться своїх почуттів і не боїться їх демонструвати. Наприкінці навчального року він вирішив вразити подарунком дівчинку, яка йому подобається. Довго розмірковував, що б таке вигадати грандіозне. Згадав про свої заняття в столярній майстерні. Обрав там найбільший шмат фанери, вирізав лобзиком серце, прикрасив випалюванням і написав “Я тебе люблю”. Його “серце” викликало фурор в школі по всій паралелі! Тішить те, що однокласники добре відреагували на вчинок мого сина: дівчинка зраділа, а її подружки навіть допомагали розфарбовувати це серце. І хлопчики не сміялися, а навпаки. Один навіть сказав: “Тьомич, ну ти, звичайно, крутий!” Вважаю, що це важлива задача: навчити дітей не боятися почуттів, не боятися, що тебе не зрозуміють чи посміються. Їм створювати родини, важливо, щоб не було зажимів”, – поділилася зірка.

Нагадаємо, що 16 вересня телеведуча Алла Мазур показала шокуючі фото без перуки після боротьби з раком.