Посольство США тимчасово перемістилося до Львова: Садовий зустрівся з Крістіною Квін (ФОТО) - Цинічний Львів
додому Вибір редакції Посольство США тимчасово перемістилося до Львова: Садовий зустрівся з Крістіною Квін (ФОТО)

Посольство США тимчасово перемістилося до Львова: Садовий зустрівся з Крістіною Квін (ФОТО)

0
375

Андрій Садовий зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіни Квін. Дипломатка прибула з посольством, яке тимчасово перемістилося до Льова.

Про це пише 24 канал.

Мер згадав, як навесні минулого року вони з Квін посадили каштан на Площі Ринок. Саме біля нього вони й зустрілися.

Андрій Садовий зазначив, що влада міста рада вітати представників посольства у Львові. ​Також зауважив, що впевнений: усе буде гаразд і скоро вони повернуться до столиці.

Ми розуміємо причину цього переїзду, але для нас це у будь-якому випадку честь, приймати у Львові дипломатичну місію США,
– сказав мер Львова.

Він додав, що водночас потрібно серйозно поговорити про відкриття Генерального консульства США у Львові. Мовляв, маючи ще одну локацію в Україні, наші відносини будуть ще міцнішими.

Зустріч із Крістіною Квін у міськраді / Фото ЛМР, Ірини Середи

Про те, що США тимчасово перенесе своє посольство до Львова стало відомо 14 лютого. Про це заявив держсекретар країни Ентоні Блінкен.

За його словами, це було необхідно для забезпечення безпеки дипломатів. Також він тоді закликав усіх своїх співгромадян покинути країну.

За даними The Wall Street Journal, Держдеп, крім наказу про переїзд до Львова, дав ще одне розпорядження. Мовилося про знищення мережевого обладнання, а також демонтування телефонної системи посольства.