Послуга автопідбір у Львові з експертами MotorScout

0
60
alt-авто-підбір-львів

Щоб придбати хороший автомобіль, необхідно враховувати всі деталі, ретельно перевіряти, оскільки це вагома покупка. Тут величезну роль відіграють технічні параметри, і для того, щоб сформулювати компетентну оцінку, необхідно мати певні знання в даній сфері.

Наша компанія пропонує послугу автопідбір у Львові, який здійснюють фахівці із багаторічним стажем. Тут вам допоможуть вибрати ТЗ відповідно до ваших вимог та матеріальної можливості. На сайті ви детально ознайомитеся з інформацією про вартість цієї слуги. Ми маємо кілька пакетів, про них поговоримо далі.

Що включає дана послуга?

Процедура передбачає набір послуг, куди входить:

  1. Пошук пропозицій із необхідними покупцеві параметрами. Враховується марка, модель ТЗ, рік випуску та інше.
  2. Огляд та діагностика відповідного авто співробітником нашої фірми, він виміряє товщину лакофарбового покриття, визначить технічний стан та виконає тест-драйв.
  3. Детальний звіт та дані про всі виконані роботи.
  4. Діагностика машини на СТО. Тут триває перевірка ходової частини, гальмівної системи та підвіски. Здійснюється комп’ютерна діагностика.
  5. Перевірка даних, чи авто у викраденні, заставі, чи було в аварії.
  6. Торг виключно на користь клієнта, ми намагаємося досягти максимальної низької ціни і завжди перевіряємо вказану вартість на справедливість.
  7. Спільна поїздка до МРЕВ та допомога при переоформленні документації (оплата йде окремо).

Як ви могли переконатися, весь обсяг робіт з моменту вибору ТЗ і до його передачі новому власнику з ключами і всією документацією виконують співробітники нашої компанії Motor Scout.

Як співпрацювати з нашою компанією?

Щоб скористатися послугами нашої організації, потрібно заповнити анкету на сторінці або зателефонувати нам за вказаним номером. Наші співробітники проведуть консультацію та складуть договір, у нас все прозоро та легально.

Після цього, з урахуванням ваших вимог, ми підберемо оптимальний варіант і погодимо вибір. Фахівець виконає первинний огляд, дасть оцінку стану ТЗ, отримає дані про можливе попадання машини в аварію в минулому або повторне перефарбування. Крім того, уточнить пробіг. Якщо наявний варіант вас влаштовує, фірма починає виконувати детальнішу вторинну діагностику, де передбачена не тільки оцінка технічного стану ТС, а й комп’ютерну діагностику на СТО, що виключає людський фактор.

Джерело інформації — https://motorscout.ua/uk/