Порошенко записав нове відеозвернення: “Я всіх почув”

0
1594

Президент України Петро Порошенко записав нове відеозвернення, у якому закликає українців підтримати курс України до ЄС. Це відео опубліковане на Фейсбук сторінці «Порошенко2019».

«Багато хто висловлюється проти мене у соцмережах, на телебаченні та біля урн для голосування також. Друзі, я всіх почув. І тих хто голосував за мене, дуже дякую Вам за це, і тих, хто підтримав інших кандидатів. Зробив висновки. У нас вільна країна вільних людей. Україна такою має залишитися. Якщо ми не дамо перетворити нас на Росію. А для цього потрібний сильний Президент і Верховний голокомандувач. Сильний, а не слабак! Ми можемо дуже швидко просунутися до вільної Європи, але ще швидше відкотитися під імперську Росію. Така загроза є: або, або… », – сказав Петро Порошенко.

Президент також закликав підтримати курс України до Європейського Союзу, та реєструватися на спеціально створеному сайті euua.org і запрошувати друзів.

«Нас точно має бути більше. Ваша підтримка дуже потрібна саме зараз…Приєднуйтеся!», – підсумовує Порошенко.

Приєднуйтеся www.euua.org

Якщо ти підтримуєш курс України до Європейського Союзу, то реєструйся на euua.org та запрошуй друзів. Нас має бути більше. Ваша підтримка дуже потрібна – приєднуйтеся!P.S. Окрім реєстрації на сайті, з 9:00 до 19:00 працює «гаряча лінія» для реєстрації – 044 351 00 30.

Опубликовано Порошенко2019 Суббота, 6 апреля 2019 г.