Порошенко відвідав Гонтарєву у лондонській лікарні і подарував її дивну футболку

0
745

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко відвідав у лондонській лікарні ексочільницю Нацбанку України Валерію Гонтареву. Під час зустрічі він подарував ексглаві НБУ футболку з її ж портретом.

Про це він написав у своєму Facebook.

Він зазначив, що навідав Гонтареву разом із дружиною. В якості подарунка вони привезли ексочільниці НБУ ексклюзивну футболку, якій вона дуже зраділа. П’ятий президент України також висловив свою підтримку Гонтаревій, відзначивши її як сильну особистість.

“Коли треба було наражатися на небезпеку, щоб захистити кошти десятків мільйонів вкладників Приватбанку, – вона не зламалася. Коли треба було брати відповідальність за складні рішення, щоб врятувати від колапсу всю банківську систему країни, – вона не зламалася. Не зламається й тепер, коли опонети, переслідуючи її, не цураються бандитських прийомів. І самі стають бандитами. Валерія не просто тримається. Вона бореться за Україну”, – написав він.

Нагадаємо, раніше Валерія Гонтарева розповіла, що з п’ятим президентом, лідером партії “Європейська солідарність” Петром Порошенком не спілкується від 2017 року, і той навіть не підтримав її особисто після підпалу будинку біля Києва.