Порошенко намагається купити голоси пенсіонерів, – Наталія Тимчій

0
891

За місяць до виборів Президент Порошенко намагається купити якомога більше голосів українців. На заваді гарантові Конституції не стають ані елементарні моральні принципи, ані економічна логіка, ані думка громадськості.

Про це написала у своєму блозі виконувачка обов’язків голови Львівської міської парторганізації ВО «Батьківщина» Наталія Тимчій, коментуючи ініціативу президента доплатити пенсіонерам 2410 гривень до мінімальної пенсії, інформує прес-служба міського партосередку.

На її думку, влада намагається проштовхнути чергову нахабну й маніпулятивну технологію.

«За три роки пенсіонери не отримали своїх законних виплат, пов’язаних із індексацією пенсій, і тільки зараз, коли до виборів залишаються лічені дні, влада стає щедрою і раптово знаходить кошти у бюджеті», – обурюється представниця «Батьківщини».

У підсумку, переконана Наталія Тимчій, влада де-факто вводить в оману простих пенсіонерів, які, можливо, таки повірять у реальне збільшення пенсій, але розчаруються одразу після виборів, коли знову отримають суму, якої бракує навіть на ліки і сплату комунальних послуг.

«Батьківщинівка» з сумом констатує, що українські пенсіонери після виборів уже не становитимуть реальної цінності для влади, як не становили і донині.