Поради щодо вибору дорослого квадроцикла. Як купити надійний квадроцикл?

0
2786

Поради щодо вибору дорослого квадроцикла

Шукаєте мототехніку для бездоріжжя, активного відпочинку або роботи? Значить, вам потрібен квадроцикл. Це універсальний апарат, який можна використовувати для туристичних вилазок, буксирування вантажів, розваг і т. Д. Але перед покупкою техніки важливо розібратися, як вибрати квадроцикл дорослому райдеру. Це дозволить не тільки підібрати хороший мотовсюдихід, а й відчутно заощадити.

Для чого купується техніка?

Для початку райдеру потрібно вирішити, які функції повинен виконувати всюдихід. Справа в тому, що апарати для бездоріжжя діляться на декілька класів:

 • Утилитарные. Это функциональные и мощные «работяги», которые подходят для перевозки грузов, буксировки тяжестей, езды по сложному бездорожью, эвакуации техники и даже обработки земельных участков.
 • Туристические. Техника этого класса отличается повышенной проходимостью и комфортом.
  Функциональность аппаратов позволяет использовать их для путешествий, экспедиций и поездок на дальние расстояния.
 • Спортивные. Такие взрослые квадроциклы обычно используются для гонок или драйвовой езды по бездорожью. Техника отличается высокой мощностью, отличной динамикой и низким весом (в сравнении с классическими квадриками).

Если вам нужна «лошадка» для повседневного использования, тогда смело покупайте утилитарный мотовездеход. Дело в том, что в этот класс входят аппараты с 250-1000 кубовым двигателем, что существенно расширяет их возможности.

На какие характеристики стоит обращать внимание?

Технические параметры квадрика зависят от его цены и производителя. К примеру, в популярных китайских мотовездеходах можно встретить усилитель руля, полный привод, сигнализацию, лебедку, инжектор и другие фишки. Но есть некоторые основные параметры, которые следует учитывать. В их список входит:

 • Утилітарні. Це функціональні і потужні «роботяги», які підходять для перевезення вантажів, буксирування важких предметів, їзди по складному бездоріжжю, евакуації техніки і навіть обробки земельних ділянок.
 • Туристичні. Техніка цього класу відрізняється підвищеною прохідністю і комфортом.Функціональність апаратів дозволяє використовувати їх для подорожей, експедицій і поїздок на далекі відстані.
 • Спортивні. Такі дорослі квадроцикли зазвичай використовуються для гонок або драйвовою їзди по бездоріжжю. Техніка відрізняється високою потужністю, відмінною динамікою і низькою вагою (в порівнянні з класичними моделями).
 • Комплектація. Набір поставки мотовсюдихода безпосередньо залежить від виробника і класу техніки. Але навіть в недорогих китайських квадроциклах зустрічається захист для рук, лебідка, спинка для сидіння, розширені багажники, електронна приладова панель.

Не варто забувати і про ціну квадроцикла. Вартість техніки залежить не тільки від її начинки, а й бренду. Наприклад, новенький китайський квадроцикл Forte Bull 200 можна взяти всього за 48,5 тис.грн. А ось аналогічний японський б/у квадроцикл Honda TRX250TE обійдеться мінімум в 70 тис.грн.

Кращі виробники квадроциклів

Отже, ви визначилися, чого хочете від мотовсюдихода. Тепер потрібно вирішити, якого бренду техніку краще купити. Якщо вам дозволяє бюджет, тоді варто взяти японський квадроцикл. Така техніка вважається «золотим стандартом», і користується величезною популярністю у мотолюбителів. Але є і мінус, наприклад, за легендарний мотовсюдихід Yamaha Grizzly 700 доведеться викласти 408-415 тис.грн.

Також хорошим рішенням стане квадроцикл канадського або американського виробництва: BRP, Arctic Cat, Polaris. Це сучасна і «наворочанная» техніка, яка подарує райдеру масу позитивних емоцій. Ось тільки коштують такі «танки» навіть дорожче японських мотоусюдиходів. Той же BRP Outlander XMR 1000R обійдеться райдеру майже в 600 тис. грн.

Однак є хороша альтернатива дорогим – китайська техніка. Якщо знати, яким виробникам з Піднебесної варто довіряти, можна купити надійний і недорогий дорослий квадроцикл. В середньому, такий 250-300 кубовий квадрік коштує в межах 42-105 тис.грн. А ось більш потужний утилітарний (400-600 куб.см) обійдеться в 118-177 тис.грн.

Примітка: У список надійних китайських виробників квадроциклів входить компанія: Forte, Linhai, Hisun, Spark, Comman.

Топ недорогих квадроциклів для дорослих

У 2020 році китайські виробники мотоусюдиходів представили ряд цікавих моделей, який буквально підірвали ринок. У «хіт-парад» потрапили апарати:

 • CFmoto CFORCE 450. Це універсальний «боєць», який підходить як для роботи, так і для їзди по пересіченій місцевості. Апарат оснащений лебідкою, потужним двигуном (31 л.с.), Світлодіодними фарами і водяним охолодженням.
 • Linhai Z180. Стильний квадрік ідеально підійде для відпочинку і прогулянок. На моделі встановлено 200 кубовий двигун, повітряно-масляне охолоджування, регульована підвіска і LED оптика.
 • Comman Scorpion 200CC. Виробник встановив на модель максимально сучасну начинку: дискові гальма, потужну оптику, масляне охолодження, ефективну підвіску і т.д. До речі, коштує Скорпіон 200 всього 45 тис.грн.

Також в цьому році збільшилися продажі утилітарних квадроциклів Hisun. Справа в тому, що компанія випускає потужні (400-1000 кубів) апарати за досить привабливими цінами (118-270 тис.грн).