Попереду було ціле життя, яке вона планувала присвятити порятунку пацієнтів: що відомо про молоду лікарку, яка загинула від пожежі в Запоріжжі (фото)

0
53974

Однією з жертв трагічної пожежі в обласній інфекційній лікарні Запоріжжя стала 26-річна Ольга Гліва – лікар-анестезіолог, яка лише минулого року закінчила інтернатуру.

Про це повідомляється на сайті Запорізького державного медуніверситету, в якому навчалась дівчина, передає УНІАН.

«Медицина була її покликанням: Ольга Сергіївна з відзнакою закінчила Запорізький державний медичний університет, блискуче навчалася в інтернатурі, яку закінчила у 2020 році. Попереду було ціле життя, яке молода лікар-анестезіолог планувала присвятити порятунку пацієнтів. Ольга Сергіївна сповна виконала свою місію на цій Землі – до останньої своєї хвилини намагалася рятувати життя своїх пацієнтів», – йдеться в повідомленні.

Колектив навчального закладу висловив співчуття рідним і близьким загиблих.

Колеги Ольги розповідають, що вона була розумною, сильною та життєрадісною дівчиною. Закінчила університет з відзнакою, володіла німецькою мовою.

Після початку пандемії працювала у реанімації з важкими хворими, віддавала роботі усю себе. Іноді – відпрацьовувала декілька діб поспіль без перепочинку.

Лікар перехворіла коронавірусом, а після цього – ще раз на вірусну інфекцію, ускладнену пневмонією. Попри це, одразу по одужанню вона верталася у стрій.

В ніч трагічної пожежі Ольга чергувала у реанімації, загинула, коли евакуювала пацієнтів.

Facebook
Facebook

Колеги загиблої організували збір коштів, аби підтримати її близьких.

Пожежа в лікарні в Запоріжжі

  • В ніч на 4 лютого на першому поверсі нового корпусу Обласної інфекційної клінічної лікарні Запоріжжя сталась пожежа.
  • За попередньою інформацією загоряння виникло в одній із палат реанімаційного відділення.
  • Рятувальники виявили тіла 4 людей, з яких – один медичний працівник.